• 0224 241 88 50
  • info@cakanmuhendislik.com

Bize Ulaşın

NOSAB Dökümcüler Sitesi 102. Sk. No:36 Nilüfer / BURSA

Bize Ulaşın

Ziyaretçi

  • 210 ziyaretçi
  • 328505 ziyaretçi

General Filter


İtalya’nın en büyük filtre üreticilerinden olan General Filter firması ile Türk tesisat sektörünün güvenilir isimlerinden olan Havak Tic. Ltd. Şti.nin ortak girişimi olarak kurulmuş olan General Filter Havak Filtre San. ve Tic. Ltd. Şirketi, her türlü havalandırma ve klima filtreleri konusunda Avrupa Standartlarında Türkiye'de üretim yapmaktadır. Havak Ltd Şti 'nin Bursa'daki tek yetkili bayiisi ÇAKAN LTD.ŞTİ.'dir.


General Filter Havak bayisi olarak amacımız, General Filter firmasının 1965 yılından günümüze kadar kazandığı Hava Filtresi üretim uzmanlığı ile ISO 9001: 2000 kalite sertifikalı Havak’ın 1988’den beri Türkiye tesisat sektöründeki tecrübe ve çalışmalarını birleştirerek, hava filtresi konusunda, Türkiye tesisat sektörüne kaliteli üretimi daha iyi fiyat ve daha iyi servisle siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktır. Bu bilinçle, iç hava kalitesini yükselten ve bütün iklimlendirme sistemlerinin filtre ihtiyaçlarına cevap veren hava filtrelerini, her verim sınıfında Türkiye'de üretilmektedir.


Avrupa Standartlarında üretilen ve verim, basınç kaybı, toz tutma kapasitesi, yangın sınıfı gibi her tür teknik konuda isteklerinize cevap verebilecek hava filtreleri, filtre cihazları ve aksamları ihtiyacınızı karşılamak için,yeni iskonto oranlarımızla hizmetinizdeyiz.


Değerli teklif talepleriniz ulaştırmanızı rica ederiz.Hizmetlerimiz

Havalandırma

Spiral Havalandırma Kanalı, Flanşlı Havalandırma Kanalı, Kendinden İzoleli Havalandırma Kanalı, Menfezler Difüözler, Nederman Akrobat Kol, Evaporatif Soğutucu

Detaylar

İzolasyon

Ses İzolasyonu, Tesisat ve Kazan İzolasyonu ve Su İzolasyonu talepleriniz için projelendirme, ürün teminleri ve anahtar teslim çalışmalar yapılmaktadır.

Detaylar

Bacalar

Endüstriyel tesisler ve fabrikalarda kullanılan; Ram Bacaları, Toz Emiş Sistemleri ve Kirli Hava Tahliye Bacalarının üretim, montaj ve proje uygulamaları..

Detaylar

Bayiliklerimiz

HAVALANDIRMA & BACA & TESİSAT YALITIMI REFERANSLARIMIZ