• 0224 241 88 50
  • info@cakanmuhendislik.com

Bize Ulaşın

NOSAB Dökümcüler Sitesi 102. Sk. No:36 Nilüfer / BURSA

Bize Ulaşın

Ziyaretçi

  • 101 ziyaretçi
  • 332626 ziyaretçi

Havak

Sanayinin gelişmesine pararlel olarak çevre kirliliği günden güne artıyor. Bina içi hava kalitesi de bundan etkileniyor. Binalarda iç hava kalitesinin iyileştirilmesi giderek daha önemli hale geliyor.


Özellikle toplu olarak yaşanan ve hijyen koşullarının önem taşıdığı alışveriş merkezleri, süpermarketler, hastaneler, spor salanları, sinema – tiyatro - konser salonları, okullar, müzeler ve benzeri yerler "havanın temizlenmesi ve iyileştirilmesi " gereken kapalı mekanlardır. Ayrıca endüstriyel tesislerde çalışanlar da, üretim sırasında açığa çıkan toz duman gibi insan sağlığına zararlı kirleticilerin etkisi altındadır. Bu gibi yerlerde iç hava kalitesini yükseltmek zorunludur. İç hava kalitesini yükseltmek için kullandığımız cihazların enerji verimliliği de büyük önem taşımaktadır, Çünkü enerji kullanım maliyetleri günden güne artmakta ve kullandığımız her birim enerji çevreye zarar vermektedir.


İşte bu bilinçle, iç hava kalitesi yükselten, enerji verimliliği yüksek ürünlerde, havalandırma- klima sektörüne 1988 yılından beri hizmet veriyoruz. Kaliteli ürün ve hizmet anlayışımıza ISO 9001-2008 belgesi ile tescilledik.


Mühendislerimiz, müşterilerin ihtiyaçlarını analiz eder, gerektiğinde yerinde keşif yaparak projeye özel çözümler üretir. Yurt içi ve yurt dışı bayilerimiz, ürünleri müşterilerimize kolaylıkla ulaştırır. .


Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak amacı ile, satış sonrası hizmetlere de büyük önem vermekteyiz.
Havak ; kalite, güven, uygulanabilirlik ve yenilikçiliği sürekli müşteri memnuniyeti ile birlikte kendine misyon seçmiştir.Hizmetlerimiz

Havalandırma

Spiral Havalandırma Kanalı, Flanşlı Havalandırma Kanalı, Kendinden İzoleli Havalandırma Kanalı, Menfezler Difüözler, Nederman Akrobat Kol, Evaporatif Soğutucu

Detaylar

İzolasyon

Ses İzolasyonu, Tesisat ve Kazan İzolasyonu ve Su İzolasyonu talepleriniz için projelendirme, ürün teminleri ve anahtar teslim çalışmalar yapılmaktadır.

Detaylar

Bacalar

Endüstriyel tesisler ve fabrikalarda kullanılan; Ram Bacaları, Toz Emiş Sistemleri ve Kirli Hava Tahliye Bacalarının üretim, montaj ve proje uygulamaları..

Detaylar

Bayiliklerimiz

HAVALANDIRMA & BACA & TESİSAT YALITIMI REFERANSLARIMIZ