• 0224 241 88 50
  • info@cakanmuhendislik.com

Hakkımızda

Bize Ulaşın

NOSAB Dökümcüler Sitesi 102. Sk. No:36 Nilüfer / BURSA

Bize Ulaşın

Ziyaretçi

  • 92 ziyaretçi
  • 332617 ziyaretçi

Hakkımızda

ÇAKAN Mühendislik

Çakan havalandırma ve izolasyon sektöründe imalat ve montaj taahhüt işlerini gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. Şirketimiz, Bursa ve Türkiye'nin tüm illerinde ücretsiz keşif, projelendirme hizmeti vermektedir.

Montajını gerçekleştirdiğimiz yuvarlak kanal, dört köşe havalandırma kanalı, ön izoleli havalandırma kanalı, kaynaklı baca , ses izolasyon kabinleri firmamızın kendi imalatıdır. İmalatta kullanılan tüm malzemeler TSE onaylı ve ISO kalite belgelerine haiz ürünlerdir.

Nilüfer Organize Sanayi Bölgesinde 1300 m2 kapalı alanı bulunan fabrikamızda; tam otomatik kanal makinesi, bilgisayar kontrollü CNC plazma makinesi, askılı punto, kare kanal kenet kapatma makinesi, yuvarlak kanal kenet ezme makinesi vbg. makine parkımız ile son teknoloji sızdırmaz kanal imalatı yapılmaktadır.

ÇAKAN Havalandırma şirketi, havalandırma sektörünün tanınmış ve güvenilir malzeme tedarikçisi HAVAK, hava filtreleri konusunda dünya çapında bir firma olan İtalyan-Türk ortaklığı GENERAL FILTER HAVAK şirketinin Bursa'daki tek yetkili bayisidir.

Firmamız tecrübeli kadrosuyla bir çok havalandırma ve izolasyon projesini başarıyla tamamlamıştır. TOFAŞ, FORD, COŞKUNÖZ HOLDİNG, DURMAZLAR MAKİNE, SÖNMEZ HOLDİNG, AKBAŞLAR TEKSTİL, B PLAS gibi lider kuruluşlarla çalışarak başarıyla taahhütlerini yerine getirmiştir.Hizmetlerimiz

Havalandırma

Spiral Havalandırma Kanalı, Flanşlı Havalandırma Kanalı, Kendinden İzoleli Havalandırma Kanalı, Menfezler Difüözler, Nederman Akrobat Kol, Evaporatif Soğutucu

Detaylar

İzolasyon

Ses İzolasyonu, Tesisat ve Kazan İzolasyonu ve Su İzolasyonu talepleriniz için projelendirme, ürün teminleri ve anahtar teslim çalışmalar yapılmaktadır.

Detaylar

Bacalar

Endüstriyel tesisler ve fabrikalarda kullanılan; Ram Bacaları, Toz Emiş Sistemleri ve Kirli Hava Tahliye Bacalarının üretim, montaj ve proje uygulamaları..

Detaylar

Bayiliklerimiz

HAVALANDIRMA & BACA & TESİSAT YALITIMI REFERANSLARIMIZ